5.jpg

 Kasia i Paweł to typ pary, który bardzo lubię - konkretni, doskonale wiedzieli, czego chcą, a jednocześnie byli otwarci na wspólne szukanie pomysłów i rozwiązań :) 

Piękny dzień ślubu Kasi i Pawła rozpoczęłam w studiu wizażu razem z Kasią i Jej świadkową. Luźna atmosfera i piękne dziewczyny zawsze sprawiają, że pracuje się przyjemniej :)
W drodze do domu rodzinnego kupiłyśmy sobie zapas słodkości, które pochłonęłyśmy do herbaty. Naprawdę tak to powinno wyglądać :)
Kasia w pięknej sukience czekała na Pawła za bramą postawioną przez sąsiadów. Po powitaniu Młodych i rodziny spokojnie udaliśmy się na ubieranie, potem błogosławieństwo najbliższych i w promieniach ciepłego słońca przedzierającego się przez chmury udaliśmy się do jednego z najciekawszych kościołów w okolicy - pw św. Trójcy w Kobyłce - XVIIIw świątynia zachwyca architekturą i barwnymi freskami. Piękna świątynia parafialna Kasi za każdym razem, gdy w niej jestem powoduje, że przystaję i podziwiam przez chwilę tą niezwykłą pracę ludzkich rąk i jestem pewna, że nie tylko ja :) 

Potem genialne wesele, z pełnym parkietem, bawiącym się radośnie przez całą noc no i Oni - cudownie uśmiechnięci i zapatrzeni w siebie przez cały czas <3

Kochani dziękuję, że wybraliście mnie na towarzystwo tego dnia! Pozostańcie tak radośni już zawsze :)

 

Ślub: Parafia św. Trójcy w Kobyłce
Sala: Sala Balowa Karolina, Wołomin
Film: Atto Studio Filmowe
Make-up: Ewa Budek studio wizażu