5.jpg

Anię i Konrada poznałam na targach ślubnych i od razu nam "kliknęło", a kiedy okazało się, że biorą ślub w najpiękniejszym (według mnie) kościele w Warszawie - dosłownie skakałam z radości :)

 To był piękny wrześniowy dzień! Drobny deszczyk trochę straszył nas nad ranem, ale do czasu, gdy znaleźliśmy się pod kościołem słońce już nas rozpieszczało :)
Przygotowania w hotelu przy sali przebiegały nam spokojnie - makijaż i czesanie w pokoju, ostatnie szlify dekoracji w lokalu przeprowadzane przez Anię i Jej świadkową, Konrad i Jego rowerowe detale...
First look przeprowadziliśmy pod kościołem, a radości i pięknym uśmiechom nie było końca <3 Uwielbiam w Nich to, że są tacy pozytywni, uśmiechnięci, nakręceni dobrze do życia i tego, co Ich spotyka. Mogłam grzać się w tym cieple na równi z promieniami słońca!
Kościół u Dominikanów na Służewie jest według mnie jednym z najpiękniejszych kościołów, jakie widziałam na żywo, czy na zdjęciach. Sama kilka miesięcy przed Anią i Konradem przysięgałam w nim miłość swojemu mężowi :) Oboje byliśmy urzeczeni pięknem tej świątyni oraz panującym tam klimatem, bo Dominikanie są mojemu sercu najbliżsi. W cudownej, surowej architekturze światło pięknie grało przez wysokie okna, schola znajomych tworzyła piękną oprawę muzyczną. Jestem przeszczęśliwa, że mogłam uwiecznić tak wspaniałą uroczystość.

Konrad przygotował dla Ani niezwykłą niespodziankę w postaci fioletowego garbusa - odbierali przy nim życzenia, a Ania niczego się nie domyślała :) Dopiero, gdy mieli ruszać na salę Konrad podszedł do niego z kluczykami - mina Ani była bezcenna! :D

Wesele odbyło się w niesamowitej sali - Chacie Wiklina. Klimat był niepowtarzalny - zarówno, dzięki wystrojowi, jaki i dobrze prowadzonej zabawie (widzieliście kiedyś belgijkę na pierwszy taniec? :D ), ale przede wszystkim - gościom i roześmianej Parze Młodej.
Będę ten dzień wspominać jeszcze bardzo, bardzo długo, dziękuję Wam, że wybraliście właśnie mnie do uwiecznienia tak ważnego dnia - za zaufanie, świetną współpracę i te wszystkie rozmowy, które odbyliśmy przed i po ślubie. Oby ta radość nigdy Was nie opuszczała! :)

 

Ślub: kościół św. Dominika w Warszawie / Dominikanie na Służewie
Sala: Chata Wiklina, Ładzyń
Film: Uchwycony Czas
Make up i fryzura: Margo Make up & hair

Kwiaty: FloArt

Samochód: Stajnia Braci

Pudełko na obrączki: Fire in the woods

Mucha i rowerowe skarpety: Giacomo Conti

Pierścionek zaręczynowy: Red Rubin