fbpx

Chrzest Olusia w Wołominie

Chrzest to nie tylko niezwykłe wydarzenie duchowe, ale także czas pełen niezapomnianych chwil, które chcemy zachować na zawsze. W Parafii Matki Bożej Królowej Polski w Wołominie miałam przyjemność uczestniczyć w jednym z tych wyjątkowych momentów i teraz mogę podzielić się niektórymi z najpiękniejszych fotografii z tego dnia Olusia i Jego Rodziny 🙂

W domu towarzyszyłam podczas przygotowań i stworzyłam kilka pamiątkowych, rodzinnych zdjęć (stworzenie zdjęcia na którym wszyscy są w komplecie i nie prezentują umiejętności akrobatycznych bywa wyzwaniem, ale cierpliwość popłaca 🙂 ). W kościele bliscy zebrali się, aby razem świętować ten wyjątkowy moment, który miałam niewątpliwy zaszczyt i przyjemność uwiecznić.

Jeśli zbliża się chrzest Twojego maluszka w Wołominie i chciałbyś, aby ktoś z uczuciem i troską uchwycił te niepowtarzalne momenty, jestem do Twojej dyspozycji. Rozumiem, jak ważne są dla Ciebie te wzruszające i radosne chwile, więc dokładam wszelkich starań, aby fotografie mówiły więcej niż tysiąc słów.

Chrzest jest jednym z tych wyjątkowych wydarzeń, które zapadają w pamięć na całe życie, a moim zadaniem jest upamiętnienie każdego najdrobniejszego uśmiechu i iskierki wzruszenia, tak abyś mógł do nich wracać przez wiele lat. Zapraszamy Cię do zapoznania się z portfolio, aby poczuć emocje, które towarzyszą naszym zdjęciom z chrztów.

Skontaktuj się ze mną, i pozwól, że z miłością i fachowością uwiecznię te piękne chwile Twojego dziecka, które zostaną z Wami na zawsze.

Myśli, wrażenia?