fbpx

Nicol i Łukasz – ślub DIY greenery w Radziejowicach, wesele w Nowym Domu Sztuki

Są takie śluby, o których się marzy, tylko się o tym nie wie – niesamowicie dopracowany dzień Nicol i Łukasza w stylistyce greenery oraz DIY niemal wycisnął mi z oczu łzy szczęścia, że mogę uwieczniać coś tak pięknego 🙂
W Radziejowicach dzieją się czary, co do tego nie mam już wątpliwości 🙂
Zaczynając od przygotowań w pięknych wnętrzach pałacu – z czasem było tylko lepiej.
Łukasz spokojnie montujący podziękowania dla rodziców, suknia Nicol, której wersję z długim rękawem uszyła sama, wszystkie dekoracje roślinne „plecione” przez Nicol, Jej mamę i świadkową, cała identyfikacja wizualna wykonana również ręką Młodej – byłam zachwycona i nie mogłam się napatrzeć!
First look na dachu, który Łukasz podsumował tylko: naprawdę było warto!
Błogosławieństwo od najbliższych pod gołym niebem, romantyczny kościół w Radziejowicach, mający niepowtarzalny wprost klimat, cudownie przystrojona sala, niesamowity zespół… Ach, to wszystko było fascynujące, dopełniające idealnie to, co było najważniejsze – miłość i czułość w oczach tych Cudownych Ludzi 🙂
Znalazł się czas na wszystko – piękny pierwszy taniec, wspólne zdjęcia z gośćmi w klimatycznym otoczeniu parku, mini plener, krótki pokaz slajdów podsumowujący znajomość Młodych aż po dzień ślubu włącznie, podziękowania dla rodziców, oczepiny przygotowane częściowo przez świadków.
Gdybym mogła przeżyłabym to jeszcze raz i nie mogę wyrazić wdzięczności dla Nicol i Łukasza za to, że wybrali mnie na towarzyszkę tego wspaniałego dnia!

Przygotowania: Pałac Radziejowice
Ślub: Parafia św. Kazimierza Królewicza w Radziejowicach
Sala: Nowy Dom Sztuki, Radziejowice
Film: Studio Pstro
Make-up: Karolina Polańska
Fryzura: Vertis Hair
Suknia: Atelier Juliette + handmade
Buty: Gatuzo
Garnitur: Vistula
Buty: Bytom
Zespół: ProKoncert
Obrączki: Jubiler Niewęgłowski
Dekoracje sali/bukiety/wianek: handmade
Samochód: Warszawa 223
Prezenty dla rodziców: podarujdrzewko.pl
Słodki stół: Just cake

(2) Komentarze

  1. Piękne zdjęcia! Widać, że młoda para poświęciła wiele czasu na przygotowania i wszystko zostało dopracowane w każdym szczególe. Jednak, szczerze mówiąc, trochę zazdroszczę Nicol umiejętności szycia swojej sukni – ja bym raczej skończył z przyszytymi rękawami do kolan! ?”

    1. AnnMarieFrames says:

      Oj tak, byłam szczerze zachwycona całokształtem przygotowań ❤️

Myśli, wrażenia?