fbpx

Ula i Bartek – ślub w Sierpcu, wesele w Hotelu Skansen

Z Ulą i Bartkiem spotkałam się na wiosnę, by trochę się poznać, porozmawiać, zrobić kilka zdjęć na sesji narzeczeńskiej, którą można zobaczyć we wcześniejszych wpisach 🙂

Uśmiechnięci, przemili i pięknie zakochani!

Przygotowania i wesele miały miejsce w fantastycznym i robiącym ogromnie pozytywne wrażenie Hotelu Skansen w Sierpcu, tuż przy Muzeum Wsi Mazowieckiej. To w nim odbył się nasz mały plener przed odjazdem do kościoła.
Same zaślubiny były przepiękne – znajomy, pełen ciepła kapłan, oprawa mszy zapewniona przez rodzinę i bliskich. Przysięga składana w ich bliskiej obecności na stopniach ołtarza oraz pełne czułości spojrzenia Młodych. Możliwość przebywania tak blisko pełnej emocji chwili jest niezapomniana – łzy rodziców, znajomych i Młodych. Pary trzymające się za ręce w trakcie przysięgi, wybuch gromkich braw, wzruszenia i radości po założeniu obrączek… Pierwszy raz musiałam na chwilę wyjść z kościoła, żeby opanować łzy.

Niesamowite wesele – nowoczesna sala, pięknie dopracowany pierwszy taniec Uli i Bartka i świetna zabawa gości biegnących z sali jadalnej na parkiet za każdym razem, kiedy zaczynała grać muzyka.

To wszystko sprawiło, że nie mogłam zasnąć od natłoku pozytywnych wrażeń. Dziękuję! 🙂

Kościół: Parafia św. Benedykta w Sierpcu

Sala: Hotel Skansen w Sierpcu

Prowadził: Master of Ceremony

Suknia: Mavi

Myśli, wrażenia?